Üretim

Armateks olarak, alanında uzman kadromuz ve yüksek Avrupa standartlarında üretim kapasitemizle müşterilerimizin taleplerini en üst düzeyde karşılamayı hedefliyoruz. Her ölçü ve ebatta üretim yapabilme yeteneğimiz sayesinde, esneklik ve çeşitlilik sunarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap verebiliyoruz.

Üretim Kapasitemiz

  • 1.100.000 m Kapitone Üretimi: Yıllık kapitone üretim kapasitemizle, büyük ölçekli projeleri dahi zamanında ve yüksek kalitede tamamlayabiliyoruz.
  • Tam Donanımlı Üretim Hattı: Modern ve tam donanımlı üretim hattımız, her aşamada kalite ve verimlilik sağlamaktadır.
  • Yıllık 330.000 Yatak Kılıfı Üretimi: Yüksek üretim kapasitemizle, farklı ihtiyaçlara yönelik geniş yatak kılıfı seçenekleri sunuyoruz.
  • Uluslararası Kalite Standartlarına Uygun Hammadde Kullanımı: Kullandığımız hammaddeler, uluslararası kalite standartlarına uygun olup, bu doğrultuda gerekli belgelerle desteklenmektedir.

Üstün Teknoloji ve Yenilikçi Yaklaşımlar

  • Son Teknoloji Çok İğneli Makineler: En son teknolojiye sahip çok iğneli makinelerimizle, üretim süreçlerimizi hızlandırıyor ve ürün kalitemizi artırıyoruz.
  • %60 Daha Küçük Paketleme: Yenilikçi paketleme çözümlerimizle, ürünlerimizi %60 daha küçük hacimlerde paketleyerek lojistik avantajlar sağlıyoruz.
  • Eşsiz Modeller, Trend Renkler: Moda trendlerini yakından takip ederek, eşsiz modeller ve trend renklerde ürünler sunuyoruz.

Global Sevkiyat ve Paketleme

Ürünlerimizi, günümüzün yüksek paketleme teknolojisi ile hijyenik ve emniyetli bir şekilde, istenilen adetlerde pres ve paletleme yöntemi ile dünyanın her yerine sevk edebiliyoruz. Bu sayede, uluslararası müşterilerimizin taleplerine hızlı ve güvenilir çözümler sunuyoruz.

Tüm Dünyaya İhracat

Dünya genelinde geniş bir müşteri ağına sahip olan Armateks, ürünlerini tüm dünyaya ihraç etmektedir. Uluslararası ticaretteki güçlü konumumuz ve deneyimimizle, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı sürdürüyoruz.

Armateks olarak, sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ediyor, sürekli olarak kendimizi yeniliyoruz. Modern üretim tesislerimizde, deneyimli ve uzman kadromuzla, dünya standartlarında üretim yaparak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz. Çevre dostu ve sürdürülebilir üretim yöntemlerini benimseyerek, geleceğe değer katıyoruz.

Armateks
Üretim Süreci